Kalkulator styropianu INTHERMO pozwoli Ci obliczyć, ile będziesz potrzebować tego materiału termoizolacyjnego do swoich potrzeb. Styropian jest produktem, który nakłada się zazwyczaj na duże powierzchnie – mowa tu o elewacjach budynków, podłogach, fundamentach i dachach.

Nasz kalkulator styropianu pozwoli Ci z bardzo dużą dokładnością wyliczyć, ile opakowań tego materiału będzie potrzebne do Twoich prac termoizolacyjnych w zależności od tego, jaką grubość styropianu będziesz układać, a także jakie powierzchnie będą ocieplane – to wszystko przy minimalnych stratach materiałowych.

Kalkulator styropianu INTHERMO – wylicz swoje zapotrzebowanie!

Decydując się na skuteczne zaizolowanie termiczne budynku, nie wystarczy tylko wybrać materiał, ale ważne się również takie kwestie jak:

Uwzględniając swoje potrzeby, rodzaj styropianu i powyższe parametry, możesz wyliczyć, ile tego materiału będzie konieczne do wykonania prac termoizolacyjnych – pomoże Ci w tym nasz kalkulator styropianu INTHERMO!

Kalkulator styropianu INTHERMO – bardzo duża dokładność wyliczeń!

Zastanawiając się nad realnym zapotrzebowaniem na styropian, pamiętaj o tym, że łatwo jest przeszacować. Możesz kupić za dużo materiału, z którym trudno coś potem zrobić. Możesz też kupić za mało styropianu i potem w czasie prac trzeba będzie go dokupić, co może prowadzić do długich przerw w pracach nad ociepleniem – to z kolei może się negatywnie odbić na jakości wykonanej termoizolacji.

Nasz kalkulator styropianu pozwoli Ci z bardzo dużą dokładnością wyliczyć Twoje zapotrzebowanie na ten produkt termoizolacyjny!